FAQ časté otázky a odpovědi


FAQ časté otázky a odpovědi

 

Kolik stojí poštovné a balné?

Poštovné na dobírku, při převzetí zásilky, je 130 Kč. V případě, že upřednostňujete platbu předem bankovním převodem na náš účet, tak je poštovné 90 Kč.
Při objednání zboží nad 2 000 Kč máte od nás dopravu zdarma (neúčtujeme dopravné, balné, ani dobírečné).

Co znamená platba převodem na účet?

Platba převodem je rychlým a stále oblíbenějším způsobem platby. Pokud používáte internetové bankovnictví, můžete vaši objednávku zaplatit pohodlně přímo z domova. 
Zboží expedujeme jakmile bude vaše platba připsaná na našem účtu. Dodací lhůta v tomto případě závisí na tom, jak rychle banka vaši platbu zpracuje.

Kdy dostanu objednané zboží?

U zboží skladem po potvrzení zpracování objednávky doručujeme na dobírku do 5 pracovních dnů. V případě, že zvolíte platbu předem, bude objednávka odeslána až po připsání platby. V případě, že spěcháte na dodání zboží, doporučujeme vám objednávku uzavřít na dobírku, s platbou při převzetí. Vaše objednávka tak může být odeslaná obratem (nečekáme na převod financí mezi bankami), zkrátíte tak dobu odeslání.

Po expedici objednávky od nás obdržíte e-mail s číslem zásilky a odkazem k jejímu sledování. Zboží standardně zasíláme Českou poštou jako Balík do ruky.
Nepřišlo vám potvrzení objednávky?

Potvrzení objednávky automaticky obdržíte do 60 minut po jejím vytvoření e-mailem. Pokud se tak nestalo, důvodů může být více:

  1. V zadaném e-mailu mohl být překlep, proto vám potvrzení nedorazí. Pro ověření nás můžete kontaktovat na e-mailu objednavky@top-povleceni.cz nebo na telefonním čísle  491204080
  2. Potvrzení objednávky bylo označeno poštovním klientem jako SPAM. Zkuste se podívat do této složky.
  3. Objednávka nebyla řádně odeslaná, uzavřená do úplného konce. Prosíme, kontaktujte nás na e-mailu objednavky@top-povleceni.cz nebo na      telefonním čísle  491204080 rádi Vám pomůžeme s uzavřením objednávky.
  4. Může mít zaplněnou schránku a přijetí nových e-mailů není možné - zkuste odmazat staré zprávy

Je možné pozdržení odeslání objednávky?

Pozdější datum odeslání Vaší objednávky je možný. Oddálení expedice je maximálně do 14 dní od jejího uzavření. Požadovaný termín odeslání objednávky uveďte, prosím, do pole poznámka v objednávkovém formuláři.

Co mám dělat, když chci po uzavření objednávky něco změnit?

V případě, že chcete změnit obsah vaší objednávky, prosím, zavolejte na naši zákaznickou linku  491204080 a domluvte se na úpravě s operátorkou. Nebo napište na e-mail objednavky@top-povleceni.cz, kde vám poskytneme bližší informace.

Do kdy mohu objednávku změnit nebo stornovat?

Objednávku je možné stornovat nebo změnit pouze do okamžiku, než se začne připravovat na expedici. Pro stornování nebo změnu objednávky je potřeba kontaktovat naši zákaznickou linku na telefonním čísle:  491204080 nebo e-mailu: objednavky@top-povleceni.cz

Jaká je lhůta pro vrácení zboží?

Pokud se Vám zboží z nějakého důvodu nelíbí, můžete ho vrátit do 60 dnů od převzetí zásilky. 

Včera jsem si vytvořila objednávku a dnes jsem dostala slevový kupón, mohu ho použít zpětně?

Bohužel, slevové kupóny není možné uplatnit zpětně po uzavření objednávky, tak jak upozorňujeme i na daném slevovém kupónu. Slevový kód je nutné zadat vždy v prvním kroku při vytváření objednávky.

Je možné do objednávky zadat žádost o kontaktování před doručením a zadání doby doručení?

Bohužel, bližší požadavky na dodání není možné zadat. Systém pošty neumožňuje předávání upřesnění. Pokud si zvolíte zásilku jako Balík do ruky, bude vás kurýr předem kontaktovat. V tomto případě mu můžete bližší informaci předat. Pokud si necháte zásilku uložit na poště, bude zásilka automaticky uložena na poště.

Mohu si zvolit jinou doručovací adresu?

Ano, pokud si přejete zaslat zboží na jinou adresu nebo na firmu, stačí v Dodacích údajích zaškrtnout:  Adresa dodání je jiná než adresa fakturační. Tam vyplníte adresu dodání i název firmy. Pole poznámky slouží pouze pro potřeby eshopu. Můžete zde například uvést, že potřebuje odložit odeslání, spojit s jinou objednávkou apod.