Svátek Svatého Valentýna

Svátek Svatého Valentýna je u nás již rozšířený natolik, že jistě každý ví, kdy se slaví. Na 14. února se těší všichni zamilovaní. Již tradičně si vyměňují dárky, zajdou na dobrou večeři a tráví čas společně. Co je ale méně známé, jak tento svátek vznikl. Legenda vypráví o knězi Valentýnovi, který tajně oddával vojáky proti vůli římského vládce, za což byl později zatčen a 14. února popraven. Tento den se vzpomínalo na smrt Svatého Valentýna jako na mučedníka a později vznikl krásný svátek oslavující lásku. Pokud i vy chcete obdarovat milovanou osobu a nenapadá vás, čím ji udělat radost, pojďte se s námi inspirovat.

  Květiny, Květina, Rostliny, Rose

 

Většinu žen jistě potěší květina a když k ní přidáte nějakou sadu s čajem nebo krásně vonící sůl do koupele či pleťový krém, jistě jí tím uděláte velkou radost.

  Dárková sada LEVANDULE čaj

 

Z krásného, měkoučkého polštářku budou mít radost nejen ženy, ale i muži. Pokud si vyberete heboučký mikroplyšový povláček, nezapomeňte k němu vybrat i polštářek. Vždy když se k němu přitulíte, bude vás příjemně hřát. Skvělý je i pohankový váleček, který uvolňuje napětí a udržuje teplo po dlouhou dobu.

  Pohankový váleček polÅ¡tářek GRAND starorůžový  

A abyste zůstali pěkně v teple, okouzlete svého partnera měkoučkou a krásně teplou dekou, pod kterou se oba zachumláte. Vyberte si deku jednobarevnou, vzorovanou nebo s beránkem, v každé vám bude příjemně teplo.

Deka mikro LARA zelená  

Pro uchování krásných vzpomínek si vyberte fotorámečky klasické nebo multirámečky, které vyzdobí vaše bydlení a vy si budete moc zavzpomínat na krásné časy, kdykoliv půjdete kolem nich.

Multirámeček MADERA světlý Čtyři spojené fotorámečky Multirámeček MEOSA

 

Vyzdobit byt na tento významný den můžete i nádhernými květináči, do kterých si můžete vložit květiny. Lze je použít i jako dekoraci. Květiny vám vždy připomenou, že čas lásky je tu.

 

   Dřevěný květináč FLER hnědý  

 

Připomeňte si tento krásný svátek tím, že řeknete svým milovaným jak moc je máte rádi a nenechávejte si tato krásná slova jen na jeden den v roce.

Autor: Zuzana, tým top-povleceni.cz
28. ledna 2019