Nalaďte se na Vánoce

Vánoce jsou nejkrásnější období z celého rohu. Všichni si nejvíc ze všeho přejeme, aby ty letošní byly klidné a pohodové. Navodit tu správnou atmosféru je maličkost, když máte po ruce nějakou výzdobu. Do vázy postačí dát zelenou nebo zasněženou větvičku, která už sama o sobě nese ducha Vánoc. Pod vázu dáme krásný ubrus, který bude ladit s vašim interiérem, zapálíme si svíčku nebo vonný difuzér, do okna nalepíme hvězdu, sněhuláka nebo stromeček a můžeme dát ruce do klína.

  Borovicová větvička 60 cm
   

 

Tu jednodušší část bychom měli za sebou. Čím ale obdarovat naše blízké? Každoroční přemýšlení o tom, co jim udělá radost, nebo co praktického by mohli využít. Osobně si myslím, že taková teploučká a měkoučká deka udělá radost každému. Vybírat můžete mezi jednobarevnými, vzorovanými, oboustrannými a pro děti tu máme deky s oblíbenými postavičkami z kreslených pohádek. Jak jinak se zahřát, než-li se zachumlat do teplé deky.

Deka mikro GEPARD   Deka mikro LARA fialová

Žádnou chybu neuděláte, když budete chtít obdarovat krásným ručníkem nebo osuškou. Jistě každý má ve svém okolí někoho, komu ručníky dosluhuji nebo již v koupelně neladí oku. U nás si můžete vybrat ze široké škály barev, vzorů a bordur. Najdete tu i ručníky a osušky pro děti, které udělají velkou radost milovníkům pohádek, ale i rychleschnoucí osušky a ručníky, které jsou velmi praktické.

 

Bezesporu krásným dárkem je teploučké a měkoučké povlečení, které vás pohladí při každém ulehnutí do postele. I tady můžete vybírat ze vzorů i materiálů, co hrdlo ráčí. Z těch hodně hřejivých to jsou povlečení z mikroflanelu a mikroplyše nebo flanelové. Dále můžete vybírat povlečení z polybavlny, krepu či bavlny, ale máme i z mikrovlákna. V nabídce jsou kromě klasických velikostí i prodloužené varianty nebo francouzské povlečení pro ty, kteří rádi spí pod jednou peřinou ve dvou.

   
RENFORCÉ prodloužené bavlněné povlečení LITEGA zelené  

 

A pro ty z vás, kdo nerad obdarovává měkkýši, tu máme velkou řadu kosmetických bylinných produktů. Vybírat můžete z krémů na ruce, pleťovou kosmetiku, mazání na bolavé klouby a svaly, krémy a mléka pro hydrataci pokožky nebo její zpevnění, ale ženy potěší i krémy proti vráskám. Tato kosmetika je přírodní v BIO kvalitě.

 

  Hlemýždí extrakt pleÅ¥ový krém proti vráskám 50 ml

 

 

Prožívat vánoční pohodu a nakupovat dárky se dá v klidu z domova. Všem přeji, aby si tuto pohodu do sytosti vychutnali a mohli tak upřímně říct, že Vánoce jsou svátky klidu.

Autor: Zuzana, tým top-povleceni.cz
22. listopad 2018